kotlet schabowy

Kotlet schabowy z nadzieniem

Często i chętnie spożywamy wieprzowinę i to pod każdą postacią. Nic dziwnego – nasza wieprzowina, chowana pod gospodarnym okiem polskich rolników, to najwyższa, światowa jakość. Najłatwiejszy do zrobienia jest kotlet schabowy. Nasz będzie nieco inny – bo z nadzieniem.

Dania z wieprzowiny

Delikatne klopsiki i pulpeciki, albo kotlety mielone. Danie z wieprzowiną to również niesamowite spaghetti z mięsem mielonym. To także mięso, które świetnie nadaje się do pieczenia. W każdym przypadku mięso jest aromatyczne i smaczne. Oto niewielka tylko część pomysłów na pyszne dania z wieprzowiny:

  1. Pierogi z wieprzowiną, szczypiorem, imbirem i chilli;
  2. Wieprzowina z pieczarkami;
  3. Wieprzowina madras.

Kotlet schabowy z nadzieniem

My zdecydowaliśmy się na nieco inne wydanie kotletów schabowych. W naszej kuchni rozgości się kotlet schabowy nadziewany szynką i świeżą bazylią. Ten niestandardowy pomysł na wieprzowinę na pewno przypadnie Wam do gustu. Danie jest szybkie i łatwe w przygotowaniu – to z pewnością jego zaleta. Szybkość przygotowania wcale nie oznacza, że mięso jest ubogie w smaku – wręcz przeciwnie. Szynka i bazylia nadają mięso niesamowitego smaku.

Ciasna Kuchnia zaprasza smakoszy na schab nadziewany bazylią i szynką.


Zostaw swój komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone © Ciasna Kuchnia 2011 - 2015

Durszlak.pl Katalog Smaków - Przepisy kulinarne na każdą okazję i wyszukiwarka przepisów Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów zBLOGowani.pl